הטמנת אסבסט

שירות הטמנת אסבסט

שלומי בלחייב אשר הינו קבלן אסבסט מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה מבצע הטמנת אסבסט בהתאם למרשם אתרי ההטמנה הייעודים בישראל. כאשר אנו עוסקים בתהליך הטיפול בחומר האסבסט, אין מקום לקיצורי דרך או לפשרות. תהליך ההטמנה באתרי פסולת מורשים בישראל הוא חיוני לשם שמירה על הסביבה שלנו. אסבסט הוא חומר שנחשב מסוכן, שכשהוא מטופל בצורה לא מתאימה, עלול לשחרר סיבי אבק רעילים לאוויר, מה שמציב סיכונים בריאותיים חמורים. על כן, באמצעות שימוש באתרי פסולת מורשים, אתה יכול להיות בטוח שננקטים כל אמצעי הזהירות על מנת להבטיח את ההטמנה והסילוק המתאימים של מפגעי האסבסט, בכדי למנוע כל פגיעה אפשרית בסביבתכם.

הקפדה על התקנות המחמירות שנקבעו על ידי המשרד להגנת הסביבה הישראלי, אינה רק דרישה חוקית. אלא זה ציווי מוסרי. אתרי פסולת מורשים מצוידים לעמוד בכל ההנחיות המחמירות הללו, מה שמבטיח שפסולת האסבסט מטופלת ונטמנת בצורה בטוחה. המחויבות שלנו להשתמש באתרים אלה משקפת את המסירות לשיטות אחראיות וניהול סביבתי, ועוזרת לך להימנע מסיבוכים משפטיים וקנסות עתידיים.

בחירה באתרי פסולת מורשים לקבורת אסבסט מעניקה לך שקט בידיעה שעשית בחירה אחראית לצרכי פינוי האסבסט אשר נמצא בשטח שלך. אנשי המקצוע המנוסים שלנו מטפלים בפסולת האסבסט שלכם ביעילות, תוך מזעור סיכונים והשפעה סביבתית.

להצעת מחיר ופרטים נוספים לצורך הטמנת אסבסט – התקשרו: 054-597-3229

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

5/5 - (2 מדרגים)