שירותים

מבין שירותינו

פירוק אסבסט

פירוק גגות אסבסט שהוגדרו כמקור מפגע על ידי המשרד להגנת הסביבה, מתבצע על ידי המומחים שלנו אשר משתמשים בטכניקות בטיחות מחמירות בכדי להבטיח שהעבודה נעשית בצורה מקצועית ועל פי היתר.
עבודת הפירוק שאנחנו מבצעים מתבצעת על ידי קבלן מורשה שהוא בעל אישורים מתאימים לצורך ביצוע הפירוק. תחת הנחייתו, צוותנו יבצע את פירוק גג האסבסט תוך שימוש באמצעי מיגון בהתאם לחוק הישראלי.

הטמנת אסבסט

הטמנת אסבסט זהו חלק משמעותי בתהליך שמבוצע על ידי הצוות המנוסה שלנו. שלב זה מתבצע לאחר פירוק האסבסט, כאשר טרם הטמנתו אנו מבצעים אריזה ייעודית ואיסוף של חומר האסבסט בכדי למנוע מפגע סביבתי ובריאותי. הטמנת חומר האסבסט מתבצעת במסגרת אתרי-פסולת מורשים.

סוקר אסבסט

ביצוע סקר אסבסט על ידי סוקר מוסמך זהו תהליך שנדרש על-ידי רשויות תכנון בכדי לקבל אישור הריסה או בנייה, למשל בעת ביצוע פרויקט תמ"א 38. תפקידו של סוקר האסבסט הינו לנטר את חומר האסבסט שנשאר במבנה האמור ולבחון צורך בפינוי שאריות האסבסט.

חיפוי גגות ובנייה קלה

הצוות המנוסה שלנו מציע שירותים בתחום קירוי הגגות והבנייה הקלה, תוך שימוש בטכנולוגיות עדכניות על מנת לספק פתרונות ברי קיימא שיאפשרו את מימושו של הפרוייקט שלכם בצורה בטיחותית ואיכותית גם יחד. חיפוי הגג שלכם יאפשר מצד אחד לשמור על עמידתו ומן הצד השני גם לדאוג לנראות העבודה המבוצעת.

5/5 - (1 מדרגים)